Seizoen 2018/2019

Playoffs

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

De Nationale studiecommissie heeft in haar zitting van vrijdag 23 juni 2017 de hervorming van de play-offs in het futsal goedgekeurd. Op die manier tracht ze meer spanning in de play-offs te brengen en wedstrijden "zonder belang" zoals in het verleden weg te werken.

 

Wat betekent dit concreet?

* er zullen voortaan 8 ploegen deelnemen aan de eindronde voor de toekenning van de titel

   "Kampioen van België".

* er wordt gespeeld op basis van een "best-of-three" formule met heen- en terugwedstrijden.

* er worden 1/4 finales gespeeld met heen- en terugwedstrijden tussen de gerangschikte nrs 1-      8(A), 2-7(B),    3-6(C) en 4-5(D).

* 1/2 finales worden gespeeld in 2 groepen: winnaar A - winnaar D en winnaar B - winnaar C.

* finale tussen de winnaars A/D en B/C.

 

Volgende ploegen zullen deelnemen aan de play-offs:

1.  F.P Halle Gooik

2. K.K. Malle Beerse

3. Futsal Topsport Antwerpen

4. Futsal Team Charlerloi

5. Proost Lierse

6. Mofa Hasselt

7.  La Squadra Mouscron

8. Real Noorderwijk

 


Seizoen 2018/2019

Programma Playoffs

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

26/04/2019 21u15  groep A Real Noorderwijk - F.P. Halle Gooik 6  -  7
26/04/2019 21u15 groep B La Squadra Mouscron - K.K. Malle Beerse 4  -  6
26/04/2019 21u15 groep C Mofa Hasselt - F.T. Antwerpen  2  -  7
26/04/2019 21u15  groep D  Proost Lierse - F.T. Charlerloi   3  -  4 
             
03/05/2019 21u15  groep A F.P. Halle Gooik - Real Noorderwijk 9  -  3
03/05/2019 21u15  groep B K.K. Malle Beerse - La Squadra Mouscron 4  -  5
03/05/2019 21u15 groep C  FT Antwerpen  -  Mofa Hasselt 5  -  2
03/05/2019 21u15  groep D  F.T. Charlerloi  -  Proost Lierse  0  -  2 
08/05/2019  21u15  groep A K.K. Malle Beerse  -  La Squadra Mouscron 7  -  2 
08/05/2019 21u15  groep D  F.T. Charlerloi   -  Proost Lierse 4  -  3 
             
10/05/2019 21u15   F.T. Charlerloi - FP Halle Gooik 2  -  3
10/05/2019 21u15    FT Antwerpen - K.K. Malle Beerse 7  -  9 
             
17/05/2019 21u15    F.P. Halle Gooik - F.T. Charlerloi 13  -  2
17/05/2019 21u15    K.K. Malle Beerse - FT Antwerpen 4  -  2
             
             
24/05/2019 21u115    K.K. Malle Beerse - F.P. Halle Gooik 1  -  8 
             
31/05/2019 21u15    F.P. Halle Gooik - K.K. Malle Beerse ..  -   ..