---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UITSLAG SPEELDAG 9  - 17 NOVEMBER 2017


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vanaf 19 november 2017 tot en met 31 januari 2018 zal onze jeugdwerking kalenders 2018 verkopen  waarbij alle clubleden in beeld komen, dit aan 12€ per stuk.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaarten nu reeds verkrijgbaar bij:

 

Georges Mees via 0477/210 282 of meesgeorges@skynet.be

Koen Verheijden via 0494/707 078 of koen.verheijden@hotmail.be

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Topschutters

 

 Speler  Club  

Luka Jurlina

 Squadra Mouscron  15

Ibrahim Adnane

 Fs Gelko Hasselt  13
Yassine El Makrini  Ft Antwerpen  11
Anik Ayoub  Proost Lierse  10
Grello  Fp Halle Gooik  10
Aziz Hitou  Ft Antwerpen  9
Fernando Leitao  Fp Halle Gooik  9
Gonzalo Galan Carsi  Fp Halle Gooik  9
Najib El Alouchi  KK Malle Beerse  8
Ilyas El Attabi  Real Noorderwijk  9
Manuel Jarque Moral  Fs Gelko Hasselt  7
Anes Beslija  Fs Gelko Hasselt  6

Jawad Yachou

 Zvk Proost Lier  6
Jordany Martinus  Fs Gelko Hasselt  5
Reda Dhabi  Fs Gelko Hasselt  4

 

Topschutter

Luka Jurlina - Squadra Mouscron

--------------------------------------------------------------------

Speeldag   9

Jeugdtornooi

--------------------------------------------------------------------

Rangschikking

 

1. F.p. Halle Gooik 08 21
2. F.S. Gelko Hasselt 08 21
3. Futsal Topsport Antwerpen 08 21
4. Futsal Team Charlerloi 08 17
5. La Squadra Mouscron 09 15
6. Proost Lierse 09 12
7. Futsal My-Cars Roselies 08 10
8. K.K. Malle Beerse 08 10
9. Real Noorderwijk 09 09
10. Cb Futsal Jette Bxl Cap 08 07
11. Zvk Celtic Houthalen '94 08 06
12. Zvk Gelko Eisden Dorp 07 06
13. And Braine Black Eagles 09 01

 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------