---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vanaf 19 november 2017 tot en met 31 januari 2018 zal onze jeugdwerking kalenders 2018 verkopen  waarbij alle clubleden in beeld komen, dit aan 12€ per stuk.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaarten nu reeds verkrijgbaar bij:

 

Georges Mees via 0477/210 282 of meesgeorges@skynet.be

Koen Verheijden via 0494/707 078 of koen.verheijden@hotmail.be

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Topschutters

 

 Speler  Club  

Ibrahim Adnane

 Fs Gelko Hasselt  26

Luka Jurlina

 Squadra Mouscron  20

Gabriel Gréllo

 Fp Halle Gooik  15

Aziz Hitou

 Ft Antwerpen  15

Issam Dahmani

 K.K. Malle Beerse  14

Yassine El Makrini

 Ft Antwerpen  14

Ilias El Attabi

 Real Noorderwijk  13
Fernando Leitao  Fp Halle Gooik  13
Anik Ayoub  Proost Lierse  13
Gonzalo Galan Carsi  Fp Halle Gooik

 13

M Greco  Squadra Mouscron

 10

El Ghadaaoui  Ft Antwerpen

 10

Karim Chaïbaï  Ft Charlerloi

 10

Najib El Alouchi  KK Malle Beerse    8
Manuel Jarque Moral  Fs Gelko Hasselt    7
Anes Beslija  Fs Gelko Hasselt    6

Jawad Yachou

 Zvk Proost Lier    6
Jordany Martinus  Fs Gelko Hasselt    5
Reda Dhabi  Fs Gelko Hasselt    4

 

Topschutter

Ibrahim Adnane - Fs Gelko Hasselt

--------------------------------------------------------------------

Speeldag   12

Jeugdtornooi

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

Rangschikking

 

1. F.p. Halle Gooik 10 27
2. F.S. Gelko Hasselt 11 27
3. Futsal Topsport Antwerpen 11 24
4. Futsal Team Charlerloi 11 20
5. La Squadra Mouscron 11 16
6. Futsal My-Cars Roselies 11 16
7. Proost Lierse 11 15
8. K.K. Malle Beerse 11 14
9. Real Noorderwijk 11 13
10. Zvk Celtic Houthalen '94 11 13
11. Zvk Gelko Eisden Dorp 11 09
12. Cb Futsal Jette Bxl Cap 10 07
13. And Braine Black Eagles 10 01

 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------