---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DE ABSOLUTE TOPPER IN HET FUTSAL, FS GELKO HASSELT versus FP HALLE GOOIK

NU VRIJDAG OM 21u00 SPORTHAL ALVERBERG

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zowel onze Beloften als ons A-team brengen de drie punten mee naar Hasselt, zo blijft het A-team ongeslagen. Beloften één verliespartij op vijf wedstrijden.

 

Ft Charlerloi B - Fs Gelko Hasselt B uitslag 2/3

Ft Charlerloi A - Fs Gelko Hasselt uitslag A 1/6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wil ook jij steeds op de hoogte blijven van ons clubgebeuren?

Schrijf je dan vandaag nog in op onze mailinglist en ontvang onze maandelijkse nieuwsbrief.

----------------------------------------------------------------------------------------

Topschutters

 

Speler Club  Doelpunten
 Ibrahim Adnane  Fs Gelko Hasselt  11
 Luka Jurlina   Squadra Mouscron  10
 Valentin Dujacquier  Fp Halle Gooik  8
 Anik Ayoub  Proost Lierse  8
 Yassine El Makrini  Ft Antwerpen  7
 Ilyas El Attabi  Real Noorderwijk  7
 Fernando Leitao  Fp Halle Gooik  6

 Adelhak El Ghaadaoui

 Ft Antwerpen  6

 Najib El Allouchi

 K.k. Malle Beerse  6

 Jawad Yachou

 Zvk Proost Lier  6
 Jordany Martinus  Fs Gelko Hasselt  5
 Manuel Jarque  Fs Gelko Hasselt  5
 Reda Dhabi  Fs Gelko Hasselt  4
 Anes Beslija  Fs Gelko Hasselt  4

 

Wedstrijden deze week

Volgende ploegen hebben géén wedstrijd

 Dams A - U13 A - U14 A en U17


--------------------------------------------------------------------

Speeldag   6

 

vrijdag 20 oktober 2017

Beloften  20u00 // 1° Nationale 21u15

-------------------------------------------------------------------  

Fs  Gelko Hasselt - Fp Halle Gooik

.. - ..

Cb Futsal Jette Bxl Cap - Zvk Celtic Houthalen

.. - ..

La Squadra Mouscron - Ft Antwerpen

.. - ..

Real Noorderwijk - Futsal My Cars Roselies

.. - ..

And Braine Black Eagles - K.K. Malle Beerse

.. - ..

Zvk Gelko Eisden Dorp - Proost Lierse

.. - ..

--------------------------------------------------------------------

Rangschikking

 

1. F.s. Gelko Hasselt 05 15
2. La Squadra Mouscron 05 12
3. Futsal Team Charlerloi 05 10
4. F.p. Halle Gooik 04 09
5. Futsal Topsport Antwerpen 04 09
6. Proost Lierse 05 09
7. Real Noorderwijk 05 06
8. Futsal My Cars Roselies 05 06
9. K.k. Malle Beerse 04 04
10. Zvk Celtic Houthalen '94 04 03
11. Cb Futsal Jette Bxl Cap 04 01
12. And Braine Black Eagles 05 01
13. Zvk Gelko Eisden Dorp 04 00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------